Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Switche Cisco

Zawęź wyniki

  • 36.06 - 3348707.00
Cisco 2 Nexus 9372PX-E with 8 QSFP-40G-SR-BD
Cena: 135241.25 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 2 x 10GE SFP+ Network Module for Catalyst 3850
Cena: 5492.36 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 23" Rack Mount Kit for Catalyst 3560,2960,ME-3400 Compact Switches
Cena: 187.80 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 24 Port GE SFP Module, fabric enabled, DFC4 factory
Cena: 33487.63 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 24 port upgrade license for Nexus 3548
Cena: 42467.23 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 24 units of GLC-FE-100FX SFP module for WS-C3750V2-24FS
Cena: 6458.66 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 250W AC Power Supply for Catalyst 2960XR
Cena: 995.89 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 350W AC Power Supply for Catalyst 3850
Cena: 1097.36 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 350W AC Power Supply for Catalyst 3850 REFURBISHED
Cena: 1121.40 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 3M Type 1 Stacking Cable

Cisco 3M Type 1 Stacking Cable

STACK-T1-3M=
Cena: 668.64 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 4 Gbps Fibre Channel-LW SFP, LC, (10km Reach) spare
Cena: 3872.73 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 4 Gbps Fibre Channel-SW SFP, LC
Cena: 330.02 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 4 Gbps Fibre Channel, LW SFP, LC, (4km Reach)
Cena: 2245.02 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 4 Point Rack Mount Kit for Catalyst 3850 Switches
Cena: 557.90 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 4 port wire speed 10GE card

Cisco 4 port wire speed 10GE card

WS-X4904-10GE=
Cena: 12899.49 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 4 x 10GE SFP+ Network Module for Catalyst 3850
Cena: 8876.52 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 4 x 10GE SFP+ Network Module for Catalyst 3850 - REFURBISHED
Cena: 7554.93 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 4 x 1GE SFP Network Module for Catalyst 3850
Cena: 988.57 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 4000W AC PowerSupply, International (cable included)
Cena: 11067.26 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 40GBASE Active Optical Cable, 10m

Cisco 40GBASE Active Optical Cable, 10m

QSFP-H40G-AOC10M=
Cena: 3117.41 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 40GBASE Active Optical Cable, 1m
Cena: 2530.41 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 40GBASE Active Optical Cable, 3m
Cena: 2540.95 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 40GBASE Active Optical Cable, 5m
Cena: 2989.35 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 40GBASE-CR4 Passive Copper Cable 1m
Cena: 748.24 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m
Cena: 783.56 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 40GBASE-SR4 QSFP Trnscvr Module, MPO Conn, Enterprise-Class
Cena: 4969.50 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 440W DC Power Supply for Catalyst 3850
Cena: 1062.38 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 48 Port 10/100/1000 GE Module, fabric enabled, DFC4, RJ-45
Cena: 33498.63 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 49xxE spare accessory kit

Cisco 49xxE spare accessory kit

C4948E-ACC-KIT=
Cena: 123.15 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 512MB DDR, for xCEF720 (67xx interface, DFC3A/DFC3B), Spare
Cena: 12279.38 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 5m cable for 10GBase-CX4 module
Cena: 640.33 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 6-PORT E1 INTERFACE PORT ADAPTER
Cena: 38898.14 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 640W AC Power Supply for Catalyst 2960XR
Cena: 2099.89 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 715W AC Power Supply for Catalyst 3850
Cena: 2223.91 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 7500 Series AC Power Cord, Europe
Cena: 53.38 zł
Dostępność:
Do koszyka
Cisco 7604/6504-E 2700W AC Power Supply
Cena: 7676.54 zł
Dostępność:
Do koszyka
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.