Praca

Account Manager

Miejsce pracy:

Warszawa

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż usług i rozwiązań IT,
  • aktywne pozyskiwanie i utrzymanie dobrych relacji z klientami,
  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych.

Wymagania od Kandydata:

  • minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży rozwiązań i usług IT (B2B),
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, informatyczne lub techniczne,
  • orientacja na rozwój i sprzedaż produktów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analizy wymagań klienta,
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne,
  • dobra znajomość narzędzi MS Office oraz systemu klasy CRM,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • znajomość rynku IT oraz umiejętność poszukiwania nowych obszarów konkurencyjności.

Wiedza za zakresu technologii sieciowych oraz bezpieczeństwa IT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od wyników,
  • możliwość rozwoju.
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost