Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Urządzenia sieciowe Huawei

Zawęź wyniki

  • 97.00 - 7654.73
Huawei 1-Port 4 Pair G.SHDSL WAN Interface Module - SIC
Cena: 870.73 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei 2-Port FE WAN Interface Card - SIC

Huawei 2-Port FE WAN Interface Card - SIC

AR0MSEF2TA00 03020XTQ
Cena: 1330.01 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei 250W AC Power Module(gray)

Huawei 250W AC Power Module(gray)

W0PSA2500 02130878
Cena: 298.54 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei 3G HSPA+7 Interface Module - SIC

Huawei 3G HSPA+7 Interface Module - SIC

AR01SDGW1A 02310JVX
Cena: 975.98 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei 8-Port 10/100BASE(RJ45) and 1-Port 10/100/1000BASE(RJ45)-L2/L3Eth  - WSIC
Cena: 751.12 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AP6010DN-AGN Mainframe
Cena: 771.60 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AP7110DN-AGN Mainframe

Huawei AP7110DN-AGN Mainframe

AP7110DN-AGN 02355553
Cena: 1047.17 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AR1220,2GE WAN,8FE LAN,2 USB,2 SIC

Huawei AR1220,2GE WAN,8FE LAN,2 USB,2 SIC

AR0M0012BA00 02352932
Cena: 1272.60 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AR1220V,2GE WAN,8FE LAN,2 USB,2 SIC,build-in 32-channel DSP
Cena: 1515.40 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AR157,ADSL2+ ANNEX A/M WAN,4FE LAN,1USB
Cena: 631.52 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AR157,ADSL2+ ANNEX A/M WAN,4FE LAN,1USB

Huawei AR157,ADSL2+ ANNEX A/M WAN,4FE LAN,1USB

AR0M1570BA00 02353848-TPT
Cena: 621.95 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AR157G-HSPA+7,ADSL2+ ANNEX A/M WAN,WCDMA HSPA+7,4FE LAN,1 USB
Cena: 1530.95 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AR157VW,ADSL2+ ANNEX A/M WAN,4FE LAN,802.11b/g/n AP,4FXS+1FXO,1 USB
Cena: 1243.89 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AR201,1FE WAN,8FE LAN,1USB

Huawei AR201,1FE WAN,8FE LAN,1USB

AR0M0001BA00 02353839
Cena: 803.75 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei AR2204,3GE WAN(1GE Combo),2 USB,4 SIC,2 DSP DIMM,150W AC Power
Cena: 1624.24 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei Optical Transceiver,eSFP,GE,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)
Cena: 239.21 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei Optical Transceiver,SFP+,10G,Multi-mode Module(850nm,0.3km,LC)
Cena: 776.19 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei Optical Transceiver,SFP+,10G,Single-mode Module(1310nm,10km,LC)
Cena: 2089.74 zł
Dostępność:
Do koszyka

Bestseller

Huawei S5700-52X-PWR-LI-AC Mainframe(48 GE RJ45,4 10GE SFP+,PoE,AC 110/220V)
Cena: 7654.73 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei S7700&S9700 Smart&Core Routing Switch V200R002C00 Product Documentation
Cena: 97.00 zł
Dostępność:
Do koszyka
Huawei SFP+ Active High Speed Cable(1000cm,including two Stacking module)
Cena: 200.94 zł
Dostępność:
Do koszyka
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.