Montaż monitoringu i alarmu oraz konfiguracja sieci

Sprawny system zabezpieczeń musi zostać oparty na nowoczesnych i sprawdzonych urządzeniach, niezależnie od tego, czy chronimy dom, mieszkanie, firmę czy plac budowy. Ogromne znaczenie ma również to, jak wszystkie elementy systemu zostaną zainstalowane i skonfigurowane.

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy profesjonalną instalację monitoringu, dostosowaną do Waszych indywidualnych potrzeb i wymagań. Nasza działalność opiera się na wdrażaniu systemów bezpieczeństwa oraz różnego rodzaju rozwiązań sieciowych i komunikacyjnych. W każdym przypadku oferujemy terminowość, sumienność i sprawność działania.

Zajmujemy się projektowaniem oraz montażem monitoringu, alarmu i innych systemów zabezpieczeń

Nasza firma gwarantuje między innymi dostęp do usług związanych z kompleksowym wdrożeniem systemów bezpieczeństwa. Zajmujemy się projektowaniem całych struktur - od sieci monitoringu do alarmów oraz mechanizmów wczesnego ostrzegania.

Podczas swojej pracy korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań. Oferujemy kamery, alarmy i czujniki, dzięki którym posiadłość, budynek lub plac budowy będzie odpowiednio chroniony 24 godziny na dobę. Co najważniejsze, realizacja wszelkich zadań jest przez nas stale konsultowana z Klientem.

Oferujemy projekt, instalację i konfigurację sieci LAN

W skład naszych usług wchodzi również instalację sieci LAN. Wykonywane działania mają charakter kompleksowy. Pierwszy etap obejmuje przygotowanie całościowego projektu, w którym zostaną wyznaczone wszelkie urządzenia tworzące sieć, a także ich rozmieszczenie.

Następnie przechodzimy do instalacji wszystkich elementów sieci. Prace odbywają się zgodnie z przyjętym wcześniej projektem, dlatego dysponujecie pełną kontrolą nad przebiegiem wszelkich działań. Na koniec realizowana jest konfiguracja sieci LAN, a więc dostosowanie jej do Waszych potrzeb i wymagań.

Przeprowadzamy modernizację istniejących sieci komputerowych

Poza opracowywaniem i wdrażaniem sieci LAN od podstaw, nasza firma zajmuje się również usprawnianiem już istniejących struktur sieciowych. Wszelkie usługi realizowane są w celu uzyskania lepszych parametrów pracy oraz rozszerzenia możliwości wykorzystywanych rozwiązań.

Nasze usługi polegają między innymi na analizie wszelkich elementów wchodzących w skład sieci, a także poszukiwaniem ewentualnych nieprawidłowości. Na tej podstawie przygotowujemy plan modernizacji, który następnie jest wdrażany. Dzięki naszym usługom, Wasza sieć zostanie zdecydowanie usprawniona.

Serwisujemy sprzęt sieciowy oraz urządzenia zabezpieczające przed włamaniami

W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości w działaniu wykorzystywanych urządzeń sieciowych, oferujemy swoje usługi serwisowe, dzięki którym możliwe stanie się przywrócenie sprawności systemu. Naprawa serwerów i innych elementów sieci realizowana jest w sposób najszybszy z możliwych.

Poza sprzętem sieciowych, serwisujemy również systemy zabezpieczeń przed włamaniami. Nasi fachowcy lokalizują wszelkie powstałe usterki i natychmiast przechodzą do ich naprawy, dzięki czemu właściwy poziom ochrony bardzo szybko zostaje odzyskany. Co ważne, oferujemy również fachowe doradztwo w sprawie odpowiedniego wykorzystywania wszelkich urządzeń wchodzących w skład systemu.

Przeprowadzamy audyty zabezpieczeń i doradzamy, które rozwiązania będą dla Klienta najlepsze

Skuteczność systemów zabezpieczeń ma kluczowe znaczenie, dlatego też oferujemy realizację profesjonalnych audytów, dzięki którym jesteśmy w stanie przetestować Wasze systemy ochronne i wykryć ewentualne luki.

Nasi pracownicy dysponują specjalistycznymi umiejętnościami i bogatym doświadczeniem, które pozwala im dzielić się swoja wiedzą z naszymi Klientami. Podpowiedzą oni, które rozwiązania w ramach systemów zabezpieczeń gwarantują najlepszą ochronę i jak z nich korzystać.

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski i gwarantujemy fachowe oraz terminowe wykonanie powierzonych zadań

Działalność naszej firmy obejmuje teren całego kraju - wystarczy się do nas zgłosić, a my zrobimy wszystko, by Wam pomóc. W przypadku każdego zlecenia gwarantujemy zachowanie pełnego profesjonalizmu, terminowość oraz sumienność wykonywanych zadań. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost