Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco 24 units of GLC-FE-100FX SFP module for WS-C3750V2-24FS

GLC-3750V2-FX24=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

6458.66 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Poczta Polska 9.50 zł brutto
  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Sieć komputerowa
Typ interfejsu   SFP  
Maksymalna szybkość przesyłania danych   100  Mbit/s
Standardy komunikacyjne   IEEE 802.3, IEEE 802.3u  
Technologia okablowania   100BASE-FX  
Praca
Obsługa podłączania podczas pracy   Tak
Automatyczne MDI/MDI-X   Tak
Maksymalny dystans transferu   2000  m
Długość fali   1310  nm
Typ przewodu   Multi-mode  
Obsługiwane produkty   Cisco Catalyst 3750V2-24FS  
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)   0 - 70  °C
Zakres temperatur (przechowywanie)   -40 - 85  °C
Zakres wilgotności względnej 10 - 80  %
Dopuszczalna wilgotność względna 10 - 85  %
Waga i rozmiary
Szerokość produktu   13.4  mm
Głębokość urządzenia   56.5  mm
Wysokość urządzenia   8.5  mm
Zaświadczenia
Certyfikaty MSA  
Zawartość opakowania
Liczba dołączonych produktów   24  szt.

Kod producenta: GLC-3750V2-FX24=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco 24 units of GLC-FE-100FX SFP module for WS-C3750V2-24FS
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.