Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco module MiniGBIC/SFP 1000Base-EX (LC), SMF, 1310nm, DOM

GLC-EX-SMD=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

5154.00 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Poczta Polska 9.50 zł brutto
  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Sieć komputerowa
Typ interfejsu   SFP  
Maksymalna szybkość przesyłania danych   1000  Mbit/s
Liczba portów   1  
Praca
Hot-swap Tak
Maksymalny dystans transferu   40000  m
Długość fali   1310  nm
Typ przewodu   Single-mode  
Obsługiwane średnice kabla światłowodowego G.652  µm
Obsługiwane produkty   Cisco ME 3400, Cisco Catalyst 3750  

Kod producenta: GLC-EX-SMD=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco module MiniGBIC/SFP 1000Base-EX (LC), SMF, 1310nm, DOM
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.