Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco 1000BASE-CWDM 1610 nm GBIC (single mode only)

CWDM-GBIC-1610=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

12088.55 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Sieć komputerowa
Szybkość przesyłania danych   1  Gbit/s
Protokół Data link Gigabit Ethernet  
Technologia okablowania   1000BASE-X  
Łączność
Inne połączenia   GBIC  
Kolor
Kolor   Brown  
Szczegóły Techniczne
Wewnętrzny   Tak
Zgodny ze standradami przemysłowymi   IEEE 802.3z  
Funkcje techniczne Optical Input Wavelength 1610 nm
Safety: Laser Class I 21CFR1040  
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (przechowywanie)   -40 - 85  °C
Zakres temperatur (eksploatacja)   0 - 50  °C

Kod producenta: CWDM-GBIC-1610=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco 1000BASE-CWDM 1610 nm GBIC (single mode only)
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.