Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco 10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module

XFP-10GZR-OC192LR=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

38735.65 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Sieć komputerowa
Maksymalna szybkość przesyłania danych   10000  Mbit/s
Praca
Długość fali   1550  nm
Maksymalny dystans transferu   80000  m
Pozostałe właściwości
Technologia okablowania   OC-192/STM-64, 10GBASE-LR Ethernet  
Standardowe rozwiązania komunikacyjne   SMF  
Złącze(a) LC-LC  

Kod producenta: XFP-10GZR-OC192LR=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco 10GBASE-ZR and OC192 LR2 XFP Module
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.