Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco moduł X2 10GBASE-LR

X2-10GB-LR=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

11973.43 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Szczegóły Techniczne
Zgodny ze standradami przemysłowymi   IEEE 802.3ae  
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (przechowywanie)   -40 - 75  °C
Zakres temperatur (eksploatacja)   0 - 40  °C
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)   36 x 91 x 13.46  mm
Zaświadczenia
Bezpieczeństwo   Laser Class 1 21CFR-1040 LN#50 7/2001; Laser Class 1 IEC60825-1  
Akcesoria do SWITCHY
Dodatkowe informacje obsługuje 10GBASE Ethernet
Dodatkowe informacje Standard modułu - Ethernet X2 port
Dodatkowe informacje Hot-swappable - możliwość podłączania pod napięciem
Dodatkowe informacje IEEE 802.3ae (-LR)
Dodatkowe informacje SMF 1310nm (do 10km)

Kod producenta: X2-10GB-LR=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco moduł X2 10GBASE-LR
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.