Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco moduł GBIC 1000BaseZX (SC)

WS-G5487=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

9656.14 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Poczta Polska 9.50 zł brutto
  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Sieć komputerowa
Szybkość przesyłania danych   1  Gbit/s
Protokół Data link Gigabit Ethernet  
Technologia okablowania   1000BASE-ZX  
Łączność
Inne połączenia   SMF  
Szczegóły Techniczne
Wewnętrzny   Tak
Zgodny ze standradami przemysłowymi   IEEE 802.3z  
Funkcje techniczne Wavelength 1550 nm
SMF Fiber Type
Cable distance 70 to 100 km
 
Waga i rozmiary
Wymiary produktu (SxGxW)   13.4 x 56.5 x 8.5  mm
Akcesoria do SWITCHY
Dodatkowe informacje moduł światłowodowy GBIC gigabitethernet 1000BaseZX ze złączami duplex SC
Dodatkowe informacje maksymalna długość toru światłowodowego - 70km
Dodatkowe informacje światłowód jednomodowy

Kod producenta: WS-G5487=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco moduł GBIC 1000BaseZX (SC)
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.