Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco moduł GBIC 1000BaseLX/LH (SC)

WS-G5486=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

2401.92 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Poczta Polska 9.50 zł brutto
  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Sieć komputerowa
Maksymalna szybkość przesyłania danych   1000  Mbit/s
Praca
Długość fali   1300  nm
Maksymalny dystans transferu   10000  m
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)   0 - 50  °C
Zakres temperatur (przechowywanie)   -40 - 85  °C
Pozostałe właściwości
Technologia okablowania   1000Base-LH, 1000Base-LX  
Protokół Data link Gigabit Ethernet  
Złącze(a) LC  
Wymiary produktu (SxGxW)   8.5 x 13.4 x 56.5  mm
Rodzaj światłowodu MMF/SMF  
Akcesoria do SWITCHY
Dodatkowe informacje moduł światłowodowy GBIC gigabitethernet 1000BaseLX/LH ze złączami duplex SC
Dodatkowe informacje maksymalna długość toru dla światłowodu jednomodowego - 10km
Dodatkowe informacje maksymalna długość toru dla światłowodu wielomodowego - 5km

Kod producenta: WS-G5486=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco moduł GBIC 1000BaseLX/LH (SC)
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.