Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco moduł GBIC 1000BaseSX (SC)

WS-G5484=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

1233.91 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Poczta Polska 9.50 zł brutto
  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Sieć komputerowa
Maksymalna szybkość przesyłania danych   1000  Mbit/s
Konwerter interfejsu wyjściowego   1000Base-SX  
Złącze światłowodowe   SC  
Standardy komunikacyjne   IEEE 802.3z  
Łączność
Technologia łączności Wired  
Liczba portów   2  
Praca
Długość fali   850  nm
Maksymalny dystans transferu   1000  m
Struktura światłowódu jednomodowego Multi-mode  
Design
Wewnętrzny   Nie
Kolor   Stainless steel  
Zarządzanie energią
Napięcie   5  V
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)   0 - 50  °C
Zakres temperatur (przechowywanie)   -40 - 85  °C
Zaświadczenia
Bezpieczeństwo   21CFR1040  
Waga i rozmiary
Waga produktu   75  g
Pozostałe właściwości
Moc transmisji -3  dBm
Technologia okablowania   1000Base-SX  
Zgodny ze standradami przemysłowymi   IEEE IEEE 802.3z  
Standardowe rozwiązania komunikacyjne   GBIC  
Wymiary produktu (SxGxW)   391 x 88.9 x 19  mm
Rodzaj światłowodu MMF  
Akcesoria do SWITCHY
Dodatkowe informacje moduł światłowodowy GBIC gigabitethernet 1000BaseSX ze złączami duplex SC
Dodatkowe informacje maksymalna długość toru światłowodowego - 550m
Dodatkowe informacje światłowód wielomodowy

Kod producenta: WS-G5484=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco moduł GBIC 1000BaseSX (SC)
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.