Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco ME3600X Ethernet Access Switch 24 GE SFP, 2 10GE SFP+, spare

ME-3600X-24FS-M=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

28426.05 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Cechy zarządzania
Przełącznik wielowarstwowy   L3  
Łączność
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet   34, -, 34  
Technologia okablowania Copper Ethernet 1000BASE-T, 100BASE-T, 100BASE-TX, 10BASE-T  
Ilość portów Gigabit Ethernet 10  
Liczba portów   24  
Gniazdko wyjścia CD   Tak
Sieć komputerowa
Standardy komunikacyjne   IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3ah, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z  
Pełny dupleks   Tak
Przekierowywanie IP Tak
Obsługa 10G   Tak
Przekazanie (audycja) Danych
Szybkość transmisji danych   10/100/1000 Mbps  
Przepustowość 65  Mpps
światłowód
Odległość transmisji (maksymalna) 80  km
Długość fali   1550  nm
Rodzaj światłowodu Multi-mode  
Technologia okablowania Fiber Ethernet 1000BASE‑SX, 100BASE-BX, 100BASE-FX, 100BASE-LX  
Złącze światłowodowe   LC, LX-5  
Protokoły
Protokoły zarządzające SNMP  
Protokół Data link BFD, OSPF, IS-IS, BGP, HSRP, EIGRP, PIM-DM, PIM-SM, EIGRP, RIP  
Design
Możliwości montowania w stelażu   Tak
Kolor   Black  
Rozmiar układu   1U  
Diody LED Tak
Bezpieczeństwo   UL 60950-1, CAN/CSA 22.2 No.60950-1, TUV/GS, EN 60950-1, CB, IEC 60950-1, NOM, NOM-019-SCFI, CE, CCC  
Certyfikaty - EN 55022 Class A (CISPR22 Class A)
- EN 55024
- EN 300 386
- VCCI Class A
- AS/NZS 3548 Class A or AS/NZS CISPR22 Class A
- KCC
- CE Marking  
Praca
Wieżowy   Nie
Pojemność pamięci wewnętrznej   1024  MB
Poziom hałasu Lc IEC   46  dB
Typ pamięci   DRAM  
Wielkość pamięci flash 64  MB
Pamięci bufora pakietów 44  MB
MTBF (Średni okres międzyawaryjny)   188372  godz
Zarządzanie energią
Pobór mocy   228  W
Napięcie   100 - 240  V
Zasilanie przez Ethernet
Obsługa PoE   Nie
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)   0 - 50  °C
Zakres temperatur (przechowywanie)   -25 - 70  °C
Zakres wilgotności względnej 5 - 95  %
Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) 0 - 300  m
Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) 0 - 4572  m
Waga i rozmiary
Waga produktu   6570  g
Pozostałe właściwości
Wymiary produktu (SxGxW)   444 x 516 x 43  mm
Technologia łączności Wired  
Szerokość pasma 44  Gbit/s
Wskaźnik LED zasilania Tak
Częstotliwość danych wejściowych   50/60  Hz

Kod producenta: ME-3600X-24FS-M=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco ME3600X Ethernet Access Switch 24 GE SFP, 2 10GE SFP+, spare
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.