Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco ME3600X Ethernet Access Switch 24 GE SFP + 2 10GE SFP+

ME-3600X-24FS-M

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

28426.05 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto

ME-3600X-24FS-M należy do kategorii przełączników wielowarstwowych L3. Urządzenie wyposażono w 34 porty RJ-45, 10 portów Gigabit Ethernet oraz gniazdko wyjścia CD. Produkt marki Cisco może działać w trybie pełnego dupleksu i posiada funkcję obsługi 10G oraz przekierowywania IP. Dane przesyła w prędkością 10/100/1000 Mbps, a jego przepustowość równa jest 65 Mpps. Switch emituje fale o długości 1550 nm na odległość nie większą niż 80 km. Urządzenie zostało wyposażone w diodę LED.

Kod producenta: ME-3600X-24FS-M

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco ME3600X Ethernet Access Switch 24 GE SFP + 2 10GE SFP+
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.