Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-ZX (LC)

GLC-ZX-SM=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

9667.20 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Poczta Polska 9.50 zł brutto
  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Sieć komputerowa
Typ interfejsu   SFP  
Maksymalna szybkość przesyłania danych   1000  Mbit/s
Złącze światłowodowe   LC  
Standardy komunikacyjne   IEEE 802.3z  
Szybkość przesyłania danych   1  Gbit/s
Protokół Data link any network protocol  
Technologia okablowania   type 5g  
Typ transceivera SFP ZX  
Liczba portów   2  
Technologia okablowania   1000BASE-ZX  
Łączność
Inne połączenia   1000Base-ZX  
Praca
Hot-swap Tak
Automatyczne MDI/MDI-X   Nie
Maksymalny dystans transferu   70000  m
Długość fali   1550  nm
Typ przewodu   Single-mode  
Moc Tx (maksymalna) 5  dBm
Moc Rx (minimalna) -3  dBm
Moc Rx (maksymalna) -23  dBm
Zarządzanie energią
Pobór mocy   1.5  W
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)   0 - 70  °C
Zakres temperatur (przechowywanie)   -40 - 85  °C
Waga i rozmiary
Szerokość produktu   13.4  mm
Głębokość urządzenia   56.5  mm
Wysokość urządzenia   8.5  mm
Waga produktu   75  g
Zaświadczenia
Bezpieczeństwo   Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1  
Akcesoria do SWITCHY
Rodzaj MiniGBIC (SFP) 1000Base-LH (LC)
Dodatkowe informacje port - 1000BASE-ZX
Urządzenia w których jest wykorzystywany przełączniki z portami SFP

Kod producenta: GLC-ZX-SM=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-ZX (LC)
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.