Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco GE SFP module, LC connector, LX/LH transceiver, MMF/SMF, 1310nm, DOM

GLC-LH-SMD=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

3296.93 brutto

Koszty dostawy:

  • Poczta Polska 9.50 zł brutto
  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Moduł transceivera charakteryzuje się interfejsem typu SFP oraz maksymalną szybkością przesyłania danych na poziomie 1000 Mbit/s. W proponowanym produkcie zastosowane zostało złącze światłowodowe LC oraz technologia okablowania 1000BASE-LX/LH. Maksymalny dystans transferu wynosi 10000 m, natomiast długość fali 1300nm. Moduł jest kompatybilny z urządzeniami: Catalyst Express 500/520, Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500, Catalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975 oraz Catalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C.



Sieć komputerowa
Typ interfejsu   SFP  
Maksymalna szybkość przesyłania danych   1000  Mbit/s
Złącze światłowodowe   LC  
Standardy komunikacyjne   IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u  
Typ transceivera SFP LH, LX  
Technologia okablowania   1000BASE-LX/LH  
Praca
Maksymalny dystans transferu   10000  m
Długość fali   1300  nm
Obsługiwane produkty   Catalyst Express 500/520
Cisco ME 3400/3600X/3800X/4900/6500
Catalyst 2940/2950/2960/2960-S/2960-C/2970/2975
Catalyst 3560/3560-E/3560-X/3560-C  

Kod producenta: GLC-LH-SMD=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco GE SFP module, LC connector, LX/LH transceiver, MMF/SMF, 1310nm, DOM
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.