Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Cisco CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC

CWDM-SFP-1470=

Producent: Cisco Systems

Dostępność:

Stan produktu: nowy

12088.55 brutto

Zapytaj handlowca o dostępność u innego dystrybutora.

Koszty dostawy:

  • Kurier UPS 20.00 zł brutto
  • Odbiór osobisty 0.00 zł brutto
Sieć komputerowa
Maksymalna szybkość przesyłania danych   1000  Mbit/s
Łączność
Technologia łączności Wired  
Praca
Długość fali   1470  nm
Warunki zewnętrzne
Zakres temperatur (eksploatacja)   0 - 50  °C
Pozostałe właściwości
Technologia okablowania   CWDM  
Protokół Data link Gigabit Ethernet, 2Gb FC  
Inne połączenia   1x LC/PC SM x 2
1x SFP (mini-GBIC)  
Standardowe rozwiązania komunikacyjne   SFP (mini-GBIC)  
Pełny dupleks   Tak
Zgodny ze standradami przemysłowymi   IEEE 802.3z  
Rodzaj światłowodu FC-PI  

Kod producenta: CWDM-SFP-1470=

Opinie, recenzje, testy:

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Polecenie produktu: Cisco CWDM 1470 NM SFP Gigabit Ethernet and 1G/2G FC
Zapytaj o produkt
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 608 022 564
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.