Dodano produkt do koszyka

« Kontynuuj zakupy Przejdź do koszyka »

Promocja

Cisco 7975 telefon IP

Cena: 1625.54 zł
Cisco 7975 telefon IP

Nowość

UPS Eaton PW9155 10kVA (25 min, 3:1)

Cena: 20864.28 zł
UPS Eaton PW9155 10kVA (25 min, 3:1)
Hit dnia
GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

100% kompatybilny zamiennik do Cisco - 5 lat gwarancji

GLC-LH-SMD 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

GLC-LH-SMD
2184.44 zł
Do koszyka
Hit dnia
GLC-SX-MMD GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

100% kompatybilny zamiennik do Cisco - 5 lat gwarancji

GLC-SX-MMD GE SFP, LC connector, SX transceiver, MMF, 850nm, DOM

GLC-SX-MMD
934.19 zł
Do koszyka
Promocje Aż do
-70%
Sprawdź to!

Nasze marki

Kurs walut
  • USD: 3,7525
  • EUR: 4,1415
  • CHF: 3,8735
  • GBP: 5,7195
  • JPY: 3,1284
Kontakt

Natic | octacom sp. z o.o..
ul. Niedźwiedzia 3
PL 05-506 Lesznowola
Telefon: 22 487 12 71
E-mail: sklep@natic.pl

Transport
  • Poczta Polska
  • DPD
  • InPost
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.